
| oma tunniste: | 25L |
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Transporter T6 2.0 TDi Lang Airco Navi Cruise Apple Carplay Trekhaak 110KW Euro 6 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1968 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 9 |
| matkamittarin lukema: | 211.375 KM |
| : | € 16.500 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | rood |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 2 |
| paino: | 1.910 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 205 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen GEEN SCHADE ! KEIN UNFALL ! NO DAMAGE ! |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Wielbasis: 340 CM Trekhaak: 2500 KG Laadvermogen: 1090 KG Laadruimte: 276L X 165B X 140H |
Oldenzaalerstrasse 6
48455 Gildehaus-Bad Bentheim (Dld)
Deutschland
T5 2.0 TDi Lang Dubbele Cabine Airco Navi Cruise 103KW Euro 5
T6 Transporter 2.0 TDI Lang DSG Airco Navi Cruise 110KW Euro 6
T5 2.0 TDi Lang Automaat DSG Airco Cruise Navi 103KW Euro 5
T6 2.0 TDi Kipper/kieper Dubbele Cabine Airco 7-Persoons 75KW Euro 6
T6 2.0 TDi 9-Persoons Airco Isofix 62KW Euro 6 DPF
T6 2.0 TDi Lang Airco Navi Cruise Apple Carplay Trekhaak 110KW Euro 6
