
| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Up! 1.0i 65pk beats 5drs - nap - line assist - clima - cruise - pdc - privacy glass - subwoofer - licht + regensens |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 48 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 30-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 50.618 KM |
| : | € 9.500 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 891 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 118 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Zeer lichte schade zie fotos - airbags + chassis ok + geen storingen - radiateur lekt - schade van niks (schroefschade) |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - bomvolle Beats uitvoering - slechts 50.618km nap gelopen - 4x nieuwe michelin (all season) cross climate banden - Deze Volkswagen Up! 1.0i Beats 5drs komt uit 2020 en kostte toen € 17.544 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2020 op kenteken is voorzien van een benzine-motor heeft een maximum vermogen van 48kW (65PK) en een cilinderinhoud van 999 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 163 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 15.6 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5.2 liter per 100 km en hij weegt 891 kg. De APK is geldig tot 30-11-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 94.33 euro per kwartaal - FACELIFT MODEL |
1.0i 65pk beats 5drs - nap - line assist - clima - cruise - pdc - privacy glass - subwoofer - licht + regensens
