
| značka: | Citroën |
| model: | Jumpy 2.0D 106kW L3 |
| palivo: | nafta |
| výkon: | 106 kW |
| obsah motoru: | 1997 KC |
| převodovka: | ruční převodovka |
| počet převodů: | 6 |
| původ: | nl |
| rok výroby: | 2024 / 5 |
| technická kontrola do: | 22-05-2027 |
| stav tachometru: | 53.060 kilometry |
| DPH / marže: | DPH |
| barva: | černá |
| podnikové auto: | ano |
| karoserie: | bestelauto |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.667 kg |
| škody: | bourané vpředu chladiče v pořádku geometrie kol v pořádku motor bĕží podvozek v pořádku všechny airbagy v pořádku |
| zvláštnosti: | úplná spz |