
| marke: | Mercedes |
| Modell: | E-klasse 300 BlueTec Hybrid V6 24V |
| Kraftstoff: | benzin hybrid |
| leistung: | 150 kW |
| hubraum: | 2143 cm3 |
| Getriebeart: | Automatik |
| Erstzulassung: | 2015 / 4 |
| tüv bis: | 09-10-2026 |
| kilometerstand: | 407.981 km |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | grau |
| karosserie: | limousine |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.745 kg |
| beschädigungen: | Omvormer defect |
| besonderheit: | Autopapiere vollständig Exportprijs binnen EU € 3.600 |
Ringweg 1a
4307NK Oosterland
Nederland
300e Hybrid 268pk aut + f1 AMG-Line - pano - sfeerverl - memory l+r - front + line + side assist - 16dkm
220CDI 125kW Automaat Business Class Avantgarde Luchtvering