| eigene identifikations: | 32075 |
| marke: | Opel |
| Modell: | Corsa 1.4-16V Airco \\\\\\\'111\\\\\\\' Edition |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 74 kW |
| hubraum: | 1398 cm3 |
| Getriebeart: | Schaltgetriebe |
| anzahl gänge: | 5 |
| herkunft: | Niederlande |
| Erstzulassung: | 2010 / 6 |
| kilometerstand: | 167.555 km |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | grau |
| karosserie: | kombilimousine |
| Anzahl Türen: | 5 |
| gewicht: | 1.063 kg |
| beschädigungen: | alle airbaigs intakt auto ist fahrtüchtig fahrgestell in ordnung kühlergrill intakt motor läuft rechts auf die räder schade: rondom vervangen: Motorkap (door geroest) spiegel kap rechts voor achterbumper voorbumper
|
| besonderheit: | Autopapiere vollständig
|
optionen
Umsatz
- kilometer-check
- schlüssel vollständig
- vollständige betriebsanleitung
achterbank in delen neerklapbaar
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
elektrische ramen voor
extra getint glas achter
hoofd airbag(s) achter
hoofd airbag(s) voor
multimedia-voorbereiding
passagiersairbag
radio-CD/MP3 speler
stuur leder
stuur verstelbaar
zij airbag(s) voor