
| internal vehicle number: | 31791 |
| brand: | Ford |
| model: | Focus C-Max 2.0-16V Automaat Clima 118.924 km NAP Futura |
| fuel: | petrol |
| power: | 107 kW |
| engine capacity: | 1999 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| origin: | Netherlands |
| ERD: | 2007 / 1 |
| mot till: | 08-07-2026 |
| mileage: | 118.924 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | silver |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.294 kg |
| damages: | all airbags intac coolers okay driveable damage engine runs frame is okay straight lined on the wheels Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: vandalisme vervangen: alle ramen repareren: achterbumper spuiten |
| details: | Registration papers available |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland