
| brand: | Mercedes |
| model: | E-klasse 300 BlueTec Hybrid V6 24V |
| fuel: | hybrid petrol |
| power: | 150 kW |
| engine capacity: | 2143 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2015 / 4 |
| mot till: | 09-10-2026 |
| mileage: | 407.981 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| body: | sedan |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.745 kg |
| damages: | Omvormer defect |
| details: | Registration papers available Exportprijs binnen EU € 3.600 |
Ringweg 1a
4307NK Oosterland
Nederland
300e Hybrid 268pk aut + f1 AMG-Line - pano - sfeerverl - memory l+r - front + line + side assist - 16dkm
220CDI 125kW Automaat Business Class Avantgarde Luchtvering