
| internal vehicle number: | 32075 |
| brand: | Opel |
| model: | Corsa 1.4-16V Airco \\\\\\\'111\\\\\\\' Edition |
| fuel: | petrol |
| power: | 74 kW |
| engine capacity: | 1398 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| origin: | Netherlands |
| ERD: | 2010 / 6 |
| mileage: | 167.555 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.063 kg |
| damages: | all airbags intac coolers okay driveable damage engine runs frame is okay straight lined on the wheels schade: rondom vervangen: Motorkap (door geroest) spiegel kap rechts voor achterbumper voorbumper |
| details: | Registration papers available |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland