
| brand: | Peugeot |
| model: | 107 1.0-12V XS (Hatchback 5-dr.) |
| fuel: | petrol |
| power: | 50 kW |
| engine capacity: | 1000 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| origin: | Netherlands |
| ERD: | 2011 / 6 |
| mot till: | 20-08-2026 |
| mileage: | 191.167 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | white |
| varnish: | standard |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 780 kg |
| CO2 emissions: | 103 g/km |
| damages: | front damage all airbags intac car is mobile to maneuvre engine runs frame is okay straight lined on the wheels |
| details: | Registration papers available |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland