
| brand: | Renault |
| model: | Captur 0.9 Energy TCE 12V |
| fuel: | petrol |
| power: | 66 kW |
| engine capacity: | 898 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| ERD: | 2014 / 10 |
| mot till: | 24-10-2026 |
| mileage: | 119.462 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | brown |
| varnish: | metallic |
| body: | suv |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.076 kg |
| damages: | front damage broken airbags |
| details: | Registration papers available Exportprijs binnen EU € 2.400 |
Ringweg 1a
4307NK Oosterland
Nederland