
| brand: | Renault |
| model: | Twingo 1.2 16V Dynamique |
| fuel: | petrol |
| power: | 55 kW |
| engine capacity: | 1149 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| ERD: | 2012 / 3 |
| mot till: | 07-07-2026 |
| mileage: | 117.513 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | beige |
| varnish: | standard |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 939 kg |
| damages: | bumper fender front damaged right front door damaged all airbags intac car is mobile to maneuvre coolers okay engine runs frame is okay straight lined on the wheels velg ook beschadigd. dorpel lijkt alleen spuitwerk bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade. |
| details: | Registration papers available |
Langenboomseweg 96
5411 AW Zeeland
Nederland