| brand: | Toyota |
| model: | Aygo 1.0-12V Dynamic Blue |
| fuel: | petrol |
| power: | 50 kW |
| engine capacity: | 998 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| ERD: | 2010 / 2 |
| mot till: | 10-01-2027 |
| mileage: | 220.803 KM |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | blue |
| varnish: | metallic |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 805 kg |
| damages: | door sill damaged rear door damaged rear fender bumper all airbags intac car is mobile to maneuvre coolers okay driveable damage engine runs frame is okay straight lined on the wheels op de voorbumper laat wat blanke lak los. voor de schade bekijk de fotoserie
|
| details: | Registration papers available
|
options
Comfort (interior)
- outside temperature disply
- power steering
Comfort (exterior)
- central door lock
- electric adjustable windows front
Exterior
- bumpers in body colour
- light alloy wheels
- metallic colour
- mirrors in body colour
- tinted glass
Sales
- all keys available
- mileage check
Lighting
- adjustable head lights
- fog lamps front
twee sleutels aanwezig + NAP