| oma tunniste: | V23458 |
| Brändi: | Renault |
| malli: | Captur 0.9 TCe Expression |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 66 kW |
| moottorin koko: | 898 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 6 (2014 / 6) |
| määräajoin hyväksytty: | 15-07-2025 |
| matkamittarin lukema: | 203.804 KM |
| : | € 3.650 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.076 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 113 g/km |
| erityispiirteet: | Schade voorzijde links, Airbags oke, Radiateur oke
Auto kan rijdend mee
Lichte schade, Kleine deuk dakrand rechts-achter zie foto
Distributie recent vervangen
Bedrijfsinformatie
Openingstijden : Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur, Zaterdags gesloten.
!!! LET OP !!! Vanaf 01-01-2026 kan er tot MAXIMAAL 3.000 euro contant worden betaald per voertuig, het resterende bedrag dient per bank voldaan te worden.
Whatsapp(only) +316 298 787 75. Voor snelle en goede informatie over een voertuig, geniet bellen de voorkeur.
WWW.BROEKHUIS-AUTOS.NL voor EXTRA FOTO'S van deze auto en tevens ons onderdelenmagazijn online.
Wij verzorgen de complete exportdocumenten voor de auto-export, binnen en buiten de EU.
Reserveren kan alleen d.m.v. het maken van een aanbetaling.
Algemene voertuiggegevens zoals APK, WOK, brandstofverbruik en kentekenhistorie kunnen worden verkregen op www.rdw.nl.
KVK 06066057, Inzake de AVG verwijzen we naar onze website www.broekhuisautos.nl voor de privacy verklaring.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Viihde
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
Airbags oké
Alarm klasse 1(startblokkering)
Audio-navigatie full map
Bluetooth
Dimlichten automatisch
Elektronische remkrachtverdeling
Hill hold functie
Keyless entry
LED dagrijverlichting
Lichtmetalen velgen 16"
Multimedia-voorbereiding
Navigatie-pakket
Rijdbare schade
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar