
| oma tunniste: | V92014 |
| Brändi: | BMW |
| malli: | 5-serie 5 serie (F10), Sedan, 2009 / 2016 528i 16V |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 180 kW |
| moottorin koko: | 1997 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 20-11-2024 |
| matkamittarin lukema: | 268.312 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WBA5A51030D9***** |
| moottorin koodi: | N20B20A |
| vaihdenumero: | GA8HP45Z |
| väri-: | grijs |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
Hanenpoel 4
2136NJ Zwaanshoek
Nederland
5 serie Touring (G31), Combi, 2017 540d xDrive 3.0 TwinPower Turbo 24V