
| Brändi: | Iveco |
| malli: | Daily 35S16V 2.3 352L L2 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 115 kW |
| moottorin koko: | 2287 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2024 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 12-12-2027 |
| matkamittarin lukema: | 6.302 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 2.004 kg |
| vahingot: | voorschade alle-airbags-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |