| Brändi: | Audi |
| malli: | A1 1.4 TFSI pro-line s |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 90 kW |
| moottorin koko: | 1390 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 12-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 240.215 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.100 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 126 g/km |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts motorkap radiateur-kapot voorruit voorscherm airbags-voor-stuk auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Rechts voor oliefilter stuk motor loopt wel.
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Leuke a1 1.4 tfsi met rechts voorschade motorsteun kapot oliefilter stuk.
Motor gestart en loopt gewoon.
|
vaihtoehtoja
Viihde
- audio-cd-speler
- audio-stuurbediening
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
Myynti
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Airco
naviagtie
elektrische ramen
sportvelgen.