
| Brändi: | BMW |
| malli: | 1-serie 118i Automaat Sportleer Corporate Lease Executive |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 1500 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 11-03-2027 |
| matkamittarin lukema: | 186.210 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.295 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 131 g/km |
| vahingot: | diefstalschade auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
1 serie (E87/87N) Hatchback 5-drs 2003 / 2012 - 116i 1.6 16V Hatchback 4Dr Benzine 1.597cc 90kW (122pk) RWD 2007-09/2011-06 (UE31; UE32) N43B16A
1 serie (F40) Hatchback 120i 2.0 TwinPower 16V (B48-A20F) [131kW] (11= -2020/...)