| Brändi: | Citroën |
| malli: | C4 cactus C4 Cactus 1.2 VTi Feel |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 60 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 16-04-2027 |
| matkamittarin lukema: | 112.147 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | rood |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 940 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 105 g/km |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts motorkap voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Rechts voorschade.recht op zijnwielken koelers oke.
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Mooie nette c4 cactus met rechts voorschade.
Koelers zijn heel auto kan zo rijdend.
Met sleutels en boekjes aanwezig.
|
vaihtoehtoja
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Viihde
- audio-cd-speler
- audio-stuurbediening
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Climaat controll
trekhaak
elektrische ramen.NAP