
| oma tunniste: | 31791 |
| Brändi: | Ford |
| malli: | Focus C-Max 2.0-16V Automaat Clima 118.924 km NAP Futura |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 107 kW |
| moottorin koko: | 1999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2007 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 08-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 118.924 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zilver |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.294 kg |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: vandalisme vervangen: alle ramen repareren: achterbumper spuiten |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland