
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | E-klasse 300 BlueTec Hybrid V6 24V |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 150 kW |
| moottorin koko: | 2143 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 09-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 407.981 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.745 kg |
| vahingot: | Omvormer defect |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Exportprijs binnen EU € 3.600 |
Ringweg 1a
4307NK Oosterland
Nederland
300e Hybrid 268pk aut + f1 AMG-Line - pano - sfeerverl - memory l+r - front + line + side assist - 16dkm
220CDI 125kW Automaat Business Class Avantgarde Luchtvering