
| Brändi: | Opel |
| malli: | Corsa 1.3 CDTi 16V ecoFLEX Hatchback Diesel 1.248cc 70kW (95pk) FWD |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 1248 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 5 |
| määräajoin hyväksytty: | 15-06-2026 |
| matkamittarin lukema: | 287.996 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.125 kg |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Motor maakt tikkend geluid Engine makes a ticking sound |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Voertuig moet grondig schoongemaakt worden |