
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 208 1.4 VTi Griffe (Hatchback 5-dr.) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 1400 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 08-03-2027 |
| matkamittarin lukema: | 89.436 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.045 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 129 g/km |
| vahingot: | airbags-voor-stuk onderschade auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
