
| oma tunniste: | 127492 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 208 GT II 1.2I PURETECH 12V |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 96 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | Ranska |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 07-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 29.000 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | rood |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| Hiilidioksidipäästöt: | 122 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |