
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 308 1.6 BlueHDI Blue Lease PANORAMADAK Executive Pack |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 88 kW |
| moottorin koko: | 1600 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 23-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 209.037 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.275 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 82 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen STARTMOTOR DEFECT MOTOR LOOPT ZEER MOOI STARTER MOTOR DEFECTIVE ENGINE RUNS VERY SMOOTHLY |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
SW 1.5 BlueHDi Active Pano Leder Navi Clima Cruise PDC 104.203 km!
