
| Brändi: | Renault |
| malli: | Captur 0.9 Energy TCE 12V |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 66 kW |
| moottorin koko: | 898 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 24-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 119.462 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | bruin |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.076 kg |
| vahingot: | voorschade airbags-voor-stuk |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Exportprijs binnen EU € 2.400 |
Ringweg 1a
4307NK Oosterland
Nederland