
| Brändi: | Renault |
| malli: | Clio 0.9 TCE BOSE |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 66 kW |
| moottorin koko: | 898 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 12-03-2027 |
| matkamittarin lukema: | 282.547 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.057 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 5 g/km |
| vahingot: | bumper motorkap motorschade alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké staat-recht-op-de-wielen lICHTE VOORSCHADE BUMPER EN MOTORKAPEN MOTOR START NIET |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Clio met de voorbumper en motorkap wat schade en motor sdtart niet gaat wel rond maar slaat niet aan. Waarschijnlijk distributie ketting kapot |
Wildertstraat 1
4751SL Oud Gastel
Nederland