
| oma tunniste: | 023814 |
| Brändi: | Renault |
| malli: | Clio VAT CAR, NETTO PRICE 1.0i - 12V TURBO TCE 100 ECO-G |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 74 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | Ranska |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2025 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 15-12-2029 |
| matkamittarin lukema: | 1.846 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| Hiilidioksidipäästöt: | 109 g/km |
| vahingot: | chassis-oké coolers-oké staat-recht-op-de-wielen |
1.0 TCe Zen LED Apple/Android Navi Airco Cruise PDC 89.402 km!
1.6 E-Tech Full Hybrid 145 aut esprit Alpine - nap - virtual - bose - front assist - camera - keyless - 31.394 euro nieuwpr