
| Brändi: | Renault |
| malli: | Twingo 1.2 16V Dynamique |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 55 kW |
| moottorin koko: | 1149 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 3 |
| määräajoin hyväksytty: | 07-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 117.513 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | beige |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 939 kg |
| vahingot: | bumper oikea etuovi voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen velg ook beschadigd. dorpel lijkt alleen spuitwerk bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Langenboomseweg 96
5411 AW Zeeland
Nederland