| Brändi: | Toyota |
| malli: | Aygo 1.0-12V Dynamic Blue |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 50 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 10-01-2027 |
| matkamittarin lukema: | 220.803 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 805 kg |
| vahingot: | achterscherm deur-achter dorpel bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen op de voorbumper laat wat blanke lak los. voor de schade bekijk de fotoserie
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken
|
vaihtoehtoja
Mukavuus (sisustus)
- buitentemperatuurmeter
- stuurbekrachtiging
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- spiegels-in-carrosseriekleur
Valaistus
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
twee sleutels aanwezig + NAP