| Brändi: | Volkswagen |
| malli: | Up! Up! 1.0 |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 48 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 19-03-2027 |
| matkamittarin lukema: | 94.251 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 891 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 98 g/km |
| vahingot: | bumper achterscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Voorbumper deuk achterscherm.
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Leuke up met lichte schade voorbumper en airco werkt niet.
deuk in het rechter achterscherm.
btw auto.
|
vaihtoehtoja
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
Airtco
btw
elektyrische ramen.