| Brändi: | Volvo |
| malli: | V-60 Gereserveerd 2.0 B3 Hybrid aut Momentum 49dkm nap - navi - camera - leer - stoel + stuurverw - CarPlay |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 128 kW |
| moottorin koko: | 1969 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 22-01-2027 |
| matkamittarin lukema: | 49.756 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | Helmi |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 7 |
| paino: | 1.661 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 155 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - zeer lichte schade - geen storingen - grill + 2x plastic kappen vervangen - voorbumper spuitwerk - full fahrbereitet
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - BTW voertuig - SLECHTS 49dkm nap gelopen - splinternieuwe Volvo V60 B3 Hybrid - 4x Michelin All Season - Deze Volvo V60 2.0 B3 Hybrid 8-Traps automaat Momentum komt uit 2021 en kostte toen € 42.886 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2021 op kenteken is voorzien van een benzine én een elektriciteit-motor en een cilinderinhoud van 1969 cc. Dit voertuig heeft een maximum (benzine) vermogen van 120kW (163PK) en een continu (elektrisch) vermogen van 8kW (11PK). De personenauto heeft een topsnelheid van 180 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 9.1 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6.9 liter per 100 km en hij weegt 1661 kg. De APK is geldig tot 22-01-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 316.50 euro per kwartaal
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- actieve-hoofdsteunen-voor
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-gordijn
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
- gescheiden-temperatuurregeling
Security
- start-stop-knop
- startonderbreker
Viihde
- audio-stuurbediening
- navigatiesysteem
- premium-audiosysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
- spiegels-in-carrosseriekleur
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- el.bedienbare-stoelen
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-achter
- middenarmsteun-voor
- stoelverwarming-voor
- verstelbare-lendensteun-bestuurder
- verstelbare-lendensteun-passagier
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Valaistus
- LED-verlichting
- Matrix-LED-verlichting
- verstelbare-koplampen
Recent beurt gehad bij 48.499km in 3-2-2026 (1.257km terug) - nu slechts 49.756km gelopen NAP - ORG NL + boekjes + 2x sleutels op afstandbed + historie compleet erbij - parelmoer wit - 4x goede Michelin all season - privacy glass - clima + cruise control - licht + regensensor - navi prof - achteruitrij camera - pdc v+a - vol zwart leer (nieuwstaat) + stoelverwarming voorzijde - STUURVERWARMING - LINE + FRONT ASSIST - lmv 17 inch - touchscreen multi media systeem + APPLE CARPLAY + stuurbediening - elektr voorstoelen + orthopedisch - full led matrix koplampen + led achterlichten - virtual cockpit - vol vol vol