| eigen identificatie: | V1202610519 |
| merk: | BMW |
| model: | 4-serie 4 serie Gran Coupe (F36) Liftback 420i 2.0 TwinPower Turbo 16V (B48-B2=
0A) [135kW] (02-2016/05-2021) |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 135 kW |
| motorinhoud: | 1998 CC |
| 1ste toelating: | 2017 / 3 |
| tellerstand: | 191.000 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WBA4D310X0G76**** |
| motorcode: | B48-B20A |
| versnellingsbakcode: | GA8HP50Z |
| kleur: | 416 carbon black |
| carrosserie: | coupe |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.515 kg |
opties
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
keyless entry
koplamp sproeiers
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor