
| eigen identificatie: | V92014 |
| merk: | BMW |
| model: | 5-serie 5 serie (F10), Sedan, 2009 / 2016 528i 16V |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 180 kW |
| motorinhoud: | 1997 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2014 / 11 |
| APK goedgekeurd t/m: | 20-11-2024 |
| tellerstand: | 268.312 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| chassisnummer: | WBA5A51030D9***** |
| motorcode: | N20B20A |
| versnellingsbakcode: | GA8HP45Z |
| kleur: | grijs |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
Hanenpoel 4
2136NJ Zwaanshoek
Nederland
5 serie Touring (G31), Combi, 2017 540d xDrive 3.0 TwinPower Turbo 24V