
| merk: | Iveco |
| model: | Daily 35S16V 2.3 352L L2 |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 115 kW |
| motorinhoud: | 2287 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2024 / 12 |
| APK goedgekeurd t/m: | 12-12-2027 |
| tellerstand: | 6.302 km |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | wit |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 2.004 kg |
| schades: | voorschade alle airbags oké coolers oké motor loopt recht op de wielen |