
| merk: | Opel |
| model: | Combo 2.0 CDTI 16V Bestel Diesel 1.956cc 99kW (135pk) |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 99 kW |
| motorinhoud: | 1956 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2013 / 3 |
| APK goedgekeurd t/m: | 05-09-2026 |
| tellerstand: | 333.635 km |
| Verkoopprijs: | € 1.300 exclusief btw |
| Exportprijs NETTO: | € 1.300 |
| B.T.W. / marge: | B.T.W. |
| kleur: | zwart |
| laksoort: | metallic |
| grijs kenteken: | ja |
| carrosserie: | bestelauto |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 1.325 kg |
| schades: | gebruikssporen motorschade alle airbags oké chassis oké coolers oké recht op de wielen motor defect |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 Netto export inside EU with BTW/TAX/VAT number |
LET OP! Per 01-01-2026 accepteren we geen contante betalingen boven de €3000.-
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven.
Kunt u geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is.
Schrijf en tekstfouten voorbehouden.
Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Reservations made without prepayment are not possible.
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
