
| merk: | Mercedes |
| model: | E-klasse 300 BlueTec Hybrid V6 24V |
| brandstof: | hybride benzine |
| vermogen: | 150 kW |
| motorinhoud: | 2143 CC |
| transmissie: | automaat |
| 1ste toelating: | 2015 / 4 |
| APK goedgekeurd t/m: | 09-10-2026 |
| tellerstand: | 407.981 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| carrosserie: | sedan |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.745 kg |
| schades: | Omvormer defect |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Exportprijs binnen EU € 3.600 |
Schrijf- en tekstfouten voorbehouden
Geen verantwoordelijkheid voor uitrustingsdetails
Ringweg 1a
4307NK Oosterland
Nederland
300e Hybrid 268pk aut + f1 AMG-Line - pano - sfeerverl - memory l+r - front + line + side assist - 16dkm
220CDI 125kW Automaat Business Class Avantgarde Luchtvering