| eigen identificatie: | 32075 |
| merk: | Opel |
| model: | Corsa 1.4-16V Airco \\\\\\\'111\\\\\\\' Edition |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 74 kW |
| motorinhoud: | 1398 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| herkomst: | Nederland |
| 1ste toelating: | 2010 / 6 |
| tellerstand: | 167.555 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | grijs |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 1.063 kg |
| schades: | alle airbags oké auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen schade: rondom vervangen: Motorkap (door geroest) spiegel kap rechts voor achterbumper voorbumper
|
| bijzonderheden: | compleet kenteken
|
opties
Sales
- NAP
- boekjes compleet
- sleutels compleet
achterbank in delen neerklapbaar
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
elektrische ramen voor
extra getint glas achter
hoofd airbag(s) achter
hoofd airbag(s) voor
multimedia-voorbereiding
passagiersairbag
radio-CD/MP3 speler
stuur leder
stuur verstelbaar
zij airbag(s) voor