
| merk: | Renault |
| model: | Mégane 1.5 dCi 110 Combi/o 4Dr Diesel 1.461cc 81kW (110pk) FWD |
| brandstof: | diesel |
| vermogen: | 81 kW |
| motorinhoud: | 1461 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 6 |
| 1ste toelating: | 2013 / 8 |
| APK goedgekeurd t/m: | 25-03-2027 |
| tellerstand: | 265.424 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | wit |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | stationwagon |
| aantal deuren: | 4 |
| gewicht: | 1.283 kg |
| schades: | achterscherm motorschade distributie riem geknapt |
| bijzonderheden: | compleet kenteken Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
LET OP! Per 01-01-2026 accepteren we geen contante betalingen boven de €3000.-
Ondanks het feit dat wij onze uiterste best doen om u correct te informeren kan het voorkomen dat uitvoeringen anders zijn dan aangegeven.
Kunt u geen rechten ontlenen aan hetgeen gepresenteerd is.
Schrijf en tekstfouten voorbehouden.
Reserveren van voertuigen is zonder aanbetaling niet mogelijk.
Reservations made without prepayment are not possible.
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
1.4 16V TCe 130 Combi/o 4Dr Benzine 1.397cc 96kW (131pk) FWD
1.2 16V TCE 115 Combi/o 4Dr Benzine 1.197cc 85kW (116pk) FWD