
| merk: | Renault |
| model: | Twingo 1.2 16V Dynamique |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 55 kW |
| motorinhoud: | 1149 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2012 / 3 |
| APK goedgekeurd t/m: | 07-07-2026 |
| tellerstand: | 117.513 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | beige |
| laksoort: | standaard |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 3 |
| gewicht: | 939 kg |
| schades: | bumper deur voor voorscherm alle airbags oké auto is verrijdbaar chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen velg ook beschadigd. dorpel lijkt alleen spuitwerk bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade. |
| bijzonderheden: | compleet kenteken |
Langenboomseweg 96
5411 AW Zeeland
Nederland