| merk: | Toyota |
| model: | Aygo 1.0-12V Dynamic Blue |
| brandstof: | benzine |
| vermogen: | 50 kW |
| motorinhoud: | 998 CC |
| transmissie: | handgeschakeld |
| aantal versnellingen: | 5 |
| 1ste toelating: | 2010 / 2 |
| APK goedgekeurd t/m: | 10-01-2027 |
| tellerstand: | 220.803 km |
| B.T.W. / marge: | marge |
| kleur: | blauw |
| laksoort: | metallic |
| carrosserie: | hatchback |
| aantal deuren: | 5 |
| gewicht: | 805 kg |
| schades: | achterscherm deur achter dorpel bumper alle airbags oké auto is verrijdbaar auto kan rijdend mee chassis oké coolers oké motor loopt recht op de wielen op de voorbumper laat wat blanke lak los. voor de schade bekijk de fotoserie
|
| bijzonderheden: | compleet kenteken
|
opties
Comfort (interieur)
- buitentemperatuurmeter
- stuurbekrachtiging
Comfort (exterieur)
- centrale deurvergrendeling
- elektrisch bedienbare ramen voor
Exterieur
- bumpers in carrosseriekleur
- getint glas
- lichtmetalen velgen
- metallic lak
- spiegels in carrosseriekleur
Verlichting
- mistlampen voor
- verstelbare koplampen
twee sleutels aanwezig + NAP