
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Twingo 1.2 16V Dynamique |
| brensel: | bensin |
| makt: | 55 kW |
| motorstørrelse: | 1149 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2012 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 07-07-2026 |
| kilometerstand: | 117.513 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | beige |
| type maling: | standard |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 939 kg |
| skader: | bumper deur-voor voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen velg ook beschadigd. dorpel lijkt alleen spuitwerk bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade. |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
Langenboomseweg 96
5411 AW Zeeland
Nederland
