
| Merke: | Iveco |
| Mote modell: | Daily 35S16V 2.3 352L L2 |
| brensel: | diesel |
| makt: | 115 kW |
| motorstørrelse: | 2287 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2024 / 12 |
| MOT godkjent til og med: | 12-12-2027 |
| kilometerstand: | 6.302 KM |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | wit |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 2.004 kg |
| skader: | voorschade alle-airbags-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |