
| własny identyfikator: | V92014 |
| marka: | BMW |
| model: | 5-serie 5 serie (F10), Sedan, 2009 / 2016 528i 16V |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 180 kW |
| pojemność silnika: | 1997 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2014 / 11 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 20-11-2024 |
| przebieg: | 268.312 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WBA5A51030D9***** |
| kod silnika: | N20B20A |
| kod skrzyni biegów: | GA8HP45Z |
| kolor: | szary |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
Hanenpoel 4
2136NJ Zwaanshoek
Nederland
5 serie Touring (G31), Combi, 2017 540d xDrive 3.0 TwinPower Turbo 24V