
| marka: | Citroën |
| model: | Jumpy 2.0D 106kW L3 |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 106 kW |
| pojemność silnika: | 1997 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 6 |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2024 / 5 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 22-05-2027 |
| przebieg: | 53.060 km |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | czarny |
| licencja komercyjna: | tak |
| karoseria: | samochody dostawcze |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.667 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzony przód chlodnice sprawne nazdwozie silnik pracuje wszystkie poduszki sprawne zawieszenie nie uszkodzone |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty |