
| własny identyfikator: | 32075 |
| marka: | Opel |
| model: | Corsa 1.4-16V Airco \\\\\\\'111\\\\\\\' Edition |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 74 kW |
| pojemność silnika: | 1398 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 5 |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2010 / 6 |
| przebieg: | 167.555 km |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | szary |
| karoseria: | hatchback |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.063 kg |
| uszkodzenia: | auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne nazdwozie silnik pracuje wszystkie poduszki sprawne zawieszenie nie uszkodzone schade: rondom vervangen: Motorkap (door geroest) spiegel kap rechts voor achterbumper voorbumper |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland