
| marka: | Renault |
| model: | Mégane 1.5 dCi 110 Combi/o 4Dr Diesel 1.461cc 81kW (110pk) FWD |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 81 kW |
| pojemność silnika: | 1461 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 6 |
| data pierwszej rejestracji: | 2013 / 8 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 25-03-2027 |
| przebieg: | 265.424 km |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | biały |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.283 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzony tylny błotnik uszkodzony silnik distributie riem geknapt |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
Verlengde Vaart Z.Z. 50
7887 EN Erica
Nederland
1.4 16V TCe 130 Combi/o 4Dr Benzine 1.397cc 96kW (131pk) FWD
1.2 16V TCE 115 Combi/o 4Dr Benzine 1.197cc 85kW (116pk) FWD