
| varumärke: | Peugeot |
| modell: | 107 1.0-12V XS (Hatchback 5-dr.) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 50 kW |
| motorstorlek: | 1000 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2011 / 6 |
| MOT godkänd till och med: | 20-08-2026 |
| vägmätaravläsning: | 191.167 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | wit |
| färg typ: | standard- |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 780 kg |
| CO2-utsläpp: | 103 g/km |
| skadestånd: | voorschade alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| särdrag: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland