| vlastní identifikace: | V1202615225 |
| značka: | Audi |
| model: | A4 A4 Avant (B8) Combi 1.8 TFSI 16V (CCUA) [118kW] (11-2007/03-2012) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 118 kW |
| obsah motoru: | 1781 KC |
| rok výroby: | 2009 / 3 |
| stav tachometru: | 286.588 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WAUZZZ8K39A20**** |
| číslo motoru: | CCUA |
| číslo převodovky: | LLV |
| barva: | lz9y phantomschwarz-met. |
| počet dveří: | 5 |
| váha: | 1.445 kg |
možnosti
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cli=
matronic
elek ramen v
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak
=
start/stop systeem