| vlastní identifikace: | V1202615130 |
| značka: | Audi |
| model: | A6 A6 (C6) Sedan 2.4 V6 24V (BDW) [130kW] (05-2004/10-2008) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 130 kW |
| obsah motoru: | 2393 KC |
| rok výroby: | 2006 / 11 |
| stav tachometru: | 262.841 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WAUZZZ4F97N06**** |
| číslo motoru: | BDW |
| číslo převodovky: | JZF |
| barva: | ly7g quarzgrau-met. |
| karoserie: | sedan |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.530 kg |
možnosti
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling=
climatronic
cruise control
elek ramen v/a
esp
lichtmetalen velgen
reg=
ensensor
remschijven