| vlastní identifikace: | V1202615620 |
| značka: | Citroën |
| model: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (1KR-FE(CFB)) [50kW] (06-2005/09-2014) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 50 kW |
| obsah motoru: | 998 KC |
| rok výroby: | 2006 / 4 |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | VF7PMCFAC8902**** |
| číslo motoru: | 1KR-FE(CFB) |
| číslo převodovky: | C550 |
| barva: | ktb gris gallium-met. |
| počet dveří: | 3 |
| váha: | 795 kg |
možnosti
14 inch
4 gaats
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
licht=
metalen velgen
metallic lak